De Beringse auteurs Stijn Derynck, Valerie Vaes, Katrien De Keyser, Kristel Dewaele, Leo Reynders en Lea Vandebroek komen persoonlijk hun nieuwste boeken voorstellen.
Bookstagrammers annelieshart, bbboeken, read with indra, samantha’s boekenhoekje, het boek is altijd beter en lafienfleurdeslivres vertellen tijdens een live uitzending van Radio Benelux over boeken en geven leestips.
Iedereen is welkom om alles vanop de eerste rij mee te beleven. Luisteren van thuis uit kan via de livestream van Radio Benelux.
En er is nog heel wat te beleven. Ramona maakt voor jou een unieke bladwijzer, Madame Silhouette knipt in een handomdraai jouw zijaanzicht en je krijgt boekentips van een échte boekendokter.
Voor kinderen is er een toffe schminkstand van de Gezinsbond.
Naast al deze activiteiten kan je ook nog genieten van een optreden van Roger Ambroos, een bekende muzikant uit Hasselt. Hij brengt eigen composities gecombineerd met klassiekers van legendes zoals The Beatles, CCR, Peter Gabriël en vele anderen. Elke bezoeker wordt verwend met een gratis koffie, thee of fruitsap. En bovendien maak je kans op een originele goodiebag van de bib.