Beringse auteur in de kijker – Katlijn Voordeckers
Katlijn Voordeckers is bestuurder van Opmerkelijk, gespecialiseerd in advies en opleidingen over strategische branding, communicatie en klantbeleving. Daarnaast is ze een veelgevraagd spreker en trainer voor bedrijven, organisaties en besturen die de combinatie van physical en digital optimaal willen benutten voor hun merk.
Katlijn heeft al 3 managementboeken bij LannooCampus op haar naam staan als Beringse auteur en heeft goedkeuring van haar uitgever om binnenkort te starten met het schrijven van haar vierde boek!
- TOPgemerkt : een grootse klantbeleving creëren in zeven stappen : grote impact voor kleine merken
TOPgeMERKt maakt een geweldige klantbeleving, klantgerichtheid en klantloyaliteit haalbaar voor kleine merken van eigenaar-ondernemers.
Vanuit zeven challenges leer je op een doordachte, toegankelijke manier klantbeleving creëren in een phygital klantreis, via praktische modellen en herkenbare voorbeelden op maat van kleine merken die groots willen zijn.
- VerMERKvuldig! : je mond-tot-mondreclame vermenigvuldigen in drie stappen
Gids voor ondernemers die via mond-tot-mondreclame hun product of dienst in de markt willen zetten.
- Onderneemster zkt. sterk merk : branding en communicatie waarmee je het verschil maakt
Dit is een boek voor enthousiaste starters, maar ook voor gevestigde onderneemsters die zich willen heroriënteren of hun business willen verdiepen. Het is bruikbaar voor elk type onderneming: van lokale eenmanszaak, detailhandel en vrije beroeper tot kmo of mkb. In negen stappen ontdek je hoe je uitgroeit tot een sterk merk door te ondernemen met een duidelijke focus, krachtige communicatie, doordachte strategie en vooral ook veel plezier.
Citaat Katlijn Voordeckers
Een gewaardeerd professor was proeflezer van mijn boek VerMERKvuldig!. Hij vond mijn boek heel boeiend en vlot geschreven, relevant, onderbouwd en helemaal op maat van ondernemers. Dat kan tellen als compliment, hè.
Ook na de lancering van VerMERKvuldig! kreeg ik onrechtstreeks een grote pluim toen iemand me vroeg of ik een ghostwriter aan het werk gezet had. Niet dus. Elke letter van mijn boek heb ik zelf geschreven met mijn eigen schrijfstijl die ik al van kindsbeen heb. De eindredacteur hoefde alleen nog maar de puntjes op de i te zetten.